Contact

Afdeling Educatie & Leesbevordering

De afdeling Educatie & Leesbevordering maakt deel uit van de Bibliotheek Haarlemmermeer en is daarmee ook onderdeel van Het Cultuurgebouw.

Eline Duindam
Voorlees- en mediaconsulent BoekStart 0-6 jaar
eline.duindam@debibliotheekhaarlemmermeer.nl

Marit Vercouteren
Lees- en mediaconsulent PO 4-12 jaar
marit.vercouteren@debibliotheekhaarlemmermeer.nl

Henny Blijleven
Lees- en mediaconsulent PO 4-12 jaar
henny.blijleven@debibliotheekhaarlemmermeer.nl

Ruth Koning
Lees- en mediaconsulent PO 4-12 jaar
ruth.koning@debibliotheekhaarlemmermeer.nl

Marijt van Kesteren
Lees- en mediaconsulent PO 4-12 jaar
marijt.van.kesteren@debibliotheekhaarlemmermeer.nl

Brigit van Dam
Lees- en mediaconsulent PO 4-12 jaar
brigit.van.dam@debibliotheekhaarlemmermeer.nl

Laszlo la Ferrara
Lees- en mediaconsulent PO 4-12 jaar
laszlo.la.ferrara@debibliotheekhaarlemmermeer.nl 

Yvonne Zuurbier
Lees- en mediaconsulent PO 4-12 jaar
yvonne.zuurbier@ debibliotheekhaarlemmermeer.nl

Saskia Schaar
Lees- en mediaconsulent VO & mbo 12-23 jaar
saskia.schaar@debibliotheekhaarlemmermeer.nl

Astrid van Vreden
Edutheek en ondersteuning
astrid.van.vreden@debibliotheekhaarlemmermeer.nl

Lenneke Verhoef
manager Educatie & Leesbevordering
lenneke.verhoef@debibliotheekhaarlemmermeer.nl

 

 

Ga naar de webshop

Vragen en advies
Voor vragen en advies met betrekking tot leesbevordering in de kinderopvang, het basisonderwijs of het voortgezet onderwijs graag contact opnemen met de Edutheek.

Edutheek
t: 023-5664840 
e: edutheek@debibliotheekhaarlemmermeer.nl